En iyi Telegram Grupları – Türkiye 2024

telegram-gruplari-turkiye

Sitede Türkiye ile ilgili arkadaş, sohbet, aöf, üniversite, eğitim, kripto, borsa ve daha birçok türü kapsayan Telegram Grupları mevcuttur.

Yalnızca internette insanlar tarafından sıklıkla aranan grupları dikkatle seçip listeledik. Bu, Türkleri bulmanızı ve onlarla bağlantı kurmanızı kolaylaştırarak yeni arkadaşlar edinmenize olanak tanır. Türkiye ile ilgili herhangi bir şeyi tartışmak veya araştırmak için harika bir yol.

Ayrıca başka bir ülkeden geliyorsanız ve Türkiye’yi ziyaret etmeyi, üniversitelerine girmeyi, lezzetli yemeklerini denemeyi veya ünlü turistik yerlerini keşfetmeyi düşünüyorsanız bu telgram grupları size yardımcı olabilir.

Aöf Telegram Grupları

Açık Öğretim Lisesi Telegram Grupları

Uzman Öğretim Telegram Grupları

Psikoloji Telegram Grupları

Kripto Telegram Grupları

Belki seversen » Antalya Telegram Grupları

Askeri Telegram Grupları

Borsa Telegram Grupları

Forex Telegram Grupları

Ingilizce Telegram Grupları

APK Telegram Grupları

Deep Web Telegram Grupları

Belki seversen » Ankara Telegram Grupları

Sonuç

Umuyoruz ki sadece Türkiye ile ilgili en iyi Telegram gruplarını buldunuz. Size her zaman ihtiyacınıza uygun olan bu tür gruplara katılmanızı öneririz, çünkü burada yerel halktan yüzde yüz doğru bilgi alabilirsiniz, yerli ya da yabancı olmanız fark etmez.

Son olarak, Türkiye’de herhangi bir amaç için bu gruplara katılmanızı tavsiye ederiz. Çünkü oraya gitmeden veya işlemlerinizi yapmadan önce doğru bilgilere sahipseniz, işlerinizi kolaylıkla ve kısa sürede halledebilirsiniz. Bu Telegram gruplarını, özellikle Türk topluluğuna katılmak isteyen arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmayı unutmayın.

Belki seversen » Kuwait Telegram Groups

Belki seversen » Malaysia Telegram Groups

Belki seversen » New Zealand Telegram Groups

Belki seversen » Sri Lanka Telegram Groups

Belki seversen » UK Telegram Groups

Sıkça Sorulan Sorular

Telegram Grupları nasıl bulunur?

Telegram’da grup bulmak çok basittir. Bulabileceğiniz iki tür grup vardır.

Herkese Açık Gruplar:

1. Telegram uygulamasını açın.
2. Üstteki arama çubuğunu kullanın.
3. Aradığınız grupla ilgili anahtar kelimeleri girin.

Özel Gruplar:

Ne yazık ki Telegramda özel gruplar bulunamıyor; bunun için mevcut üyelerden veya yöneticilerden davet bağlantısı istemeniz gerekir. Ayrıca, arkadaşlara sorun, çevrimiçi topluluklara, forumlara danışın veya blogları ziyaret edin (kendi blogumuz gibi) ve ilgili Telegram grupları hakkında bilgi alın.

Telegram arşiv grupları nerede?

Telegram’da arşivlenmiş gruplar için özel bir bölüm veya konum bulunmamaktadır. ‘Arşivlenmiş gruplar’ terimi iki farklı şeyi ifade edebilir ve bunların yerleri, hangi anlama geldiğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir:

1. Arşivlenmiş Sohbetler Klasörü: Eğer el ile arşivlediğiniz bireysel grup sohbetlerine atıfta bulunuyorsanız, bunlar ana sohbet listenizdeki ‘Arşivlenmiş Sohbetler’ klasöründe saklanır. Bu klasör doğrudan en üstte görünebilir veya onu görmek için listede aşağı kaydırmanız gerekebilir. Açıldığında, arşivlenmiş sohbetlerinizi, grup konuşmalarını da içeren şekilde göreceksiniz.

2. Etkin Olmayan Herkese Açık Gruplar: Bazı kullanıcılar, ‘arşivlenmiş gruplar’ terimini, etkinliğini kaybetmiş veya düşük etkinliğe sahip hale gelmiş genel gruplar olarak kullanır. Ne yazık ki, Telegram’da bu tür grupları özellikle aramak veya göz atmak için özel bir mekanizma bulunmamaktadır.

Telegram grupları nasıl katılırım?

1. Davet Bağlantısı ile Katıl: Belirli bir gruba katılmak için davet bağlantınız varsa, bağlantıya tıklayarak katılabilirsiniz.

2. Davet İste: Arkadaşlardan veya kişilerden ilginç gruplara katılıp katılamayacaklarını sorun.

3. Kanalları İnceleyin: Telegram kanalları genellikle gruplar hakkında bilgi paylaşır. İlgilendiğiniz grupları bulmak için ilgili kanalları kontrol edin.

4. Açık Gruplar ve Kapalı Gruplar: Unutmayın ki açık gruplar aranabilir ve doğrudan katılabilir, kapalı gruplar ise davet bağlantısı veya bir yöneticiden onay gerektirebilir.

Previous articleAntalya Telegram Grupları 2024
Next articleAÖF Telegram Grupları

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here